BELKTRO Meslek Eğitim Merkezi

BURSA ELEKTRONİKÇİLER ODASI İŞLETMELERÜSTÜ ELEKTRONİK EĞİTİM MERKEZİ

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

NEDEN EĞİTİM

5362 sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Meslek Kuruluşları Kanununda belirtildiği üzere Odalar, Birlikler, Mesleki Federasyonlar ve Konfederasyon üyelerinin ve yanlarında çalışanların işletmelerde alamadığı eksik eğitimleri tamamlamak üzere İşletmelerüstü Eğitim Merkezi kurmak zorundadır. Devamı...

 

KALİTE BELGEMİZ

Bursa Elektronikçiler Odası Meslek Eğitim Merkezi artık ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası sahibi oldu.
Oda Genel Merkezimiz ile üyemize ve yanında çalışanlarına hizmet için kurulmuş tüm birimlerimiz "Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası" ISO 9001:2008’e sahip oldu ...

Eğitim Hizmet Şartları

Eğitim kayıtları konusunda yanlış anlamaları giderebilmek için aşağıdaki hususları dikkatinize sunuyoruz. İlgili hususlar genel kurallarımız olup eğer gerekli ise her eğitim için eğitimin özel durumuna göre ek özellikleri eğitim duyuruları ile birlikte yayınlamaktayız.

1.    EĞİTİM VE KAYIT YERİ
Eğitim yeri Beşevler Küçük Sanayi Sitesi 29. Sokak No:2 K:1 Nilüfer / BURSA adresinde bulunan BELKTRO İşletmeler Üstü Elektronik Eğitim Merkezidir.
Kayıt işlemleri ise Ahmet Hamdi Tanpnar Cd. Yardımcılar İşhanı K:1 No:24 Osmangazi / BURSA adresinde bulunan Oda Merkezinde yürütülecektir.

2.    EĞİTİM ŞEKLİ VE BİLGİSAYAR
Eğitimlerin tümü uygulamalı eğitimlerdir.
En az bir en fazla iki katılımcıya bir adet olacak şekilde 1 adet masa üstü ve ya note book kişisel bilgisayar, Eğitim uygulamaları için gerekli eğitim setleri ve eğitim araç gereçleri BELKTRO İşletmeler Üstü Elektronik Eğitim Merkezi tarafından tahsis edilir.

3.    EĞİTİM GRUPLARININ AÇILMASI, PROGRAM İPTALİ
Eğitimler en az 5 kişinin Kesin Kaydı ile açılmaktadır. BELKTRO İşletmeler Üstü Elektronik Eğitim Merkezi 5 kişiden az katılımlarda eğitimi iptal etme, erteleme hakkını saklı tutar. Programın ertelenmesi durumunda daha önce yatırılmış eğitim ücreti varsa bir hafta içerisinde iade edilir.

4.    ÖN KAYIT
Katılımcılar eğitimlere ilgili formu doldurarak ön kayıt yaptırabilirler.
Ön Kayıt Formunun doldurulmuş olması programa katılım hakkını ifade etmez.
Eğitime katılımın kesinleşmesi, kontenjan ayrılması ancak kesin kayıt işlemlerinin tamamlanması ile mümkündür.

5.    KESİN KAYIT
Kesin kayıt işlemi; eğitime ilişkin ödemenin aşağıdaki banka hesabına yatırıldığını gösterir banka dekontunun ön kayıt formuna ek olarak Oda Merkezine ulaştırılması ile gerçekleşir.
Eğitim kontenjanları sınırlı olduğundan programa kayıt sıralamasında banka kayıtları esas alınır.
Bursa Elektronikçiler Odası Yönetim Kurulu tarafından Uygun görülmesi halinde Oda Üyeleri ve/ ve ya çalışanları eğitime ücretsiz olarak katılabilirler. Oda Üyeleri ve/ ve ya çalışanlarının kesin kayıt işlemleri Oda Merkezine şahsen başvurmaları durumunda gerçekleştirilir.

6.    KATILIMCININ KATILIMINI İPTAL ETMESİ
Programın başlamasına 1 hafta kalana kadar katılım iptali yapılabilir, bu durumda varsa önceden yatırılan ücretler iade edilir. Programın başlamasına 1 haftadan az bir süre varsa katılım iptali ve ücret iadesi söz konusu değildir. Katılımcı değişikliği yapılabilir.

7.    BANKA HESAP NUMARASI
Halk Bankası Bursa Şubesi
Şube Kodu         : 0278 (Bursa Şubesi)
Hesap Numarası  : 16000203
IBAN:  TR12 0001 2009 2780 0016 0002 03
You are here: Eğitimlerimiz Eğitim Hizmet Şartları